obchod@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 8:00-14:30)
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Doprava a platba


Poštovné zdarma při objednávce nad 1 000 Kč.

Možnosti dopravy a platby:

  • Česká pošta (Balík do ruky) - On-line platební kartou: 70 Kč
  • Česká pošta (Balík do ruky) - Bankovní převod: 70 Kč
  • Česká pošta (Balík do ruky) - Dobírka: 90 Kč
  • PPL (Soukromá zásilka) - On-line platební kartou: 70 Kč
  • PPL (Soukromá zásilka) - Bankovní převod: 70 Kč
  • PPL (Soukromá zásilka) - Dobírka: 90 Kč

Způsob dopravy

Česká pošta (Balík do ruky)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na pobočce České pošty, kde si ji můžete vyzvednout.

PPL (Soukromá zásilka)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. Před dodáním zásilky jste kontaktováni přepravcem, který s vámi dojedná čas doručení.


Způsob platby

Dobírkou

Platbu provedete u kurýra nebo poštovního doručovatele při převzetí objednaného zboží.

Platba on-line platební kartou

Po odeslání objednávky jste přesměrování na platební bránu a vyzvání k platbě kartou. Po úspěšném zaplacení jste informování o dokončení objednávky zpět na našich stránkách. Pokyn k platbě je též zaslán v e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Pokud byla platba úspěšně odeslána na konci procesu objednávku, tuto výzvu můžete ignorovat.

Platba bankovním převodem

Po odeslání objednávky je nejprve objednávka vychystána. K tomu povětšinou dojde do druhého pracovního dne. Poté Vám bude na e-mailovou adresu odeslána zálohová (proforma) faktura s příkazem k úhradě. Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle 1-3 pracovní dny z důvodu bankovních převodů. Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby. Až poté zboží expedujeme.


Číslo bankovního účtu

7062482/0800 vedený u České spořitelny a.s.


*Expedice

Zboží expedujeme do druhého pracovního dne od obdržení objednávky při platbě kartou či dobírkou, v případě platby bankovním převodem nejprve čekáme na připsání částky na náš bankovní účet. Během sezóny v období října až prosince či v případě mimořádných akcí (den dopravy zdarma, výprodeje) se doba expedice může prodloužit na dva, tři, výjimečně pak na více pracovních dní.

Všechna práva vyhrazena © Millefiori.cz 2023