Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč!
obchod@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 9:00-16:00)

Květinové

KVĚTINOVÉ VŮNĚ JSOU VĚTŠINOU SLOŽENY Z VRCHNÍCH A STŘEDNÍCH TÓNŮ A JSOU CHARAKTERISTICKÉ ŽIVOUCÍM A HARMONICKÝM ČICHOVÝM VJEMEM.

Fiori d’OrchideaFiori d’OrchideaKvěty orchideje Krásná květinová vůně, jemná a svěží.Green Fig & IrisGreen Fig & IrisZelený fík a kosatec Elegantní vůně, charakteristická hřejivými nuancemi, které se otvírají jemnou vůní fialky a zelených tónů. V srdci naleznete kombinaci zeleného fíku a irisu, jež se v základu mísí s harmonií kašmírských dřev, santálového dřeva a doteku kávy.Jasmine YlangJasmine YlangJasmín a Ylang Ylang Intenzivní květinová vůně jasmínu a jemných aromatických tónů růžového dřeva a pačuli.Magnolia Blossom & WoodMagnolia Blossom & WoodKvěty magnólie a dřevo Vůně, odkrývající dosud skryté stránky kouzelné magnólie: snění pod rozkvetlým stromem magnólie, vdechování svěží zelené a ovocné vůně kvetoucích poupat a také tónů ambry, santálového dřeva a pačuli, které evokují dřevitou podstatu tohoto majestátního stromu. Květina jedinečné krásy se v této svěží a okouzlující vůni noří do vůně delikátních okvětních lístků magnólie, aby v závěru odhalila rafinovaný dřevitý základ.KeemunKeemunKvětinový čaj Velmi jemná květinová vůně ve které se snoubí svěžest zeleného čaje s ovocným nádechem pomeranče, mandarinky a broskve. Bestseller.NinfeaNinfeaLeknín Svěží vodní tóny a aroma leknínů s lehkým dotekem frézií a konvalinek. Elegantní, jasně zářivá a čistá vůně. Jako když fantazie uvízne mezi životem a snem.VelvetVelvetSamet Okouzlující sametově květinový buket s ovocnými, dřevitými a pižmovými tóny.Cascata di GlicineCascata di GlicineModrý vodopád Tato vůně je samotným synonymem pro čistotu a svěžest. Nadpozemsky zářivá vůně s hřejivými tóny vanilkových lusků, hřebíčku a jahod. Prodchne vaše prádlo nadčasovou svěžestí a luxusní vůní.Rose MadelaineRose MadelaineRůže Madelaine Elegantní a rafinovaná květinová vůně, jež ovládne vaše srdce, sny i vzpomínky. Jemné mateřské objetí tónů šeříku a bramboříku.PerlaPerlaPerla Jemná krémová vůně, ve které se snoubí něžné okvětní lístky růží s omamným muškátovým oříškem a dřevitými tóny. Absolutně elegantní, atraktivní a přitom zcela neutrální vůně dodá oblečení pocit vrcholného luxusu. Náš bestseller.Fior di MuschioFior di MuschioJemný mech Svěží a jemný odpolední vánek. Sladký pomeranč, damascénská růže a zelené mandarinky se setkávají v tanci, plném života a barev.Sweet NarcissusSweet NarcissusSladký narcis Zelené nuance a ovocné tóny se prolínají do okouzlujícího květinového srdce, tvořeného narciskou, růží a jasmínem. Celý příběh uzavírá základ vůně s jemností santálového dřeva a hřejivostí koření.Vrchol: ovocné tóny, zelené tóny, jablkoSrdce:  narcis, růže, jasmín, ylang ylangZáklad: dřevité a kořeněné tóny, santálové dřevoLuminous TuberoseLuminous TuberoseZářivá tuberóza Prodchněte svůj domov slunečními paprsky a zářivou svěžestí. Harmonický vonný akord, inspirovaný šťavnatými citrusy a smyslnými bílými  květinami se uzavírá luxusní vůní zlatého pižma.

Vrchol: osvěžující limetka, zralá mandarinka, růžový pepř, vodní rostliny
Srdce:  olej Elemi, smyslný ylang, jarmín, tuberóza
Základ: vodní tóny, zlaté pižmo, krystalky soli

Novinka
Violet & MuskViolet & Musk

Fialka a pižmo
Hřejivý pocit vašeho domova vytvoříte s touto sladkou kompozicí heliotropu a fialky, zahalené v něžné a čisté vůni pižma.
Vrchol: iris, pomerančový květ
Srdce: fialka, heliotrop
Základ: cedrové dřevo, pižmo

Novinka

Všechna práva vyhrazena © Millefiori.cz 2021