obchod@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 8:00-14:30)
Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.

O nás

MILLEFIORI MILANO JE RENOMOVANÁ ITALSKÁ SPOLEČNOST, VNÍMANÁ JAKO NEJPOVOLANĚJŠÍ ODBORNÍK NA SOFISTIKOVANÉ INTERIÉROVÉ VŮNĚ. MÁ DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI S JEJICH VÝROBOU A PRODÁVÁ SE V DESÍTKÁCH ZEMÍ PO CELÉM SVĚTĚ. V ČESKÉ REPUBLICE NAJDETE NEJŠIRŠÍ VÝBĚR V PRODEJNÁCH YANKEE CANDLE V OBCHODNÍCH CENTRECH NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH A MORAVSKÝCH MĚST. JEJICH SEZNAM NAJDETE V SEKCI PRODEJNY.

Váš jedinečný příběh

Obohatit váš svět výjimečnými a elegantními vůněmi. Dodat Vaší osobnosti a prostředí, které Vás obklopuje, nezaměnitelný styl a originální příběh. Pomoci Vám najít emoci, náladu, atmosféru, ve které se cítíte uvolnění a sami sebou. To je posláním proslulé italské značky MILLEFIORI MILANO, jejíž název znamená 1000 květů. Nabízí širokou škálu vytříbených interiérových vůní v mnoha provedeních tak, abyste tu svou oblíbenou měli jak doma, tak v kanceláři či autě. Značka přináší pravidelně horké novinky, které jsou vždy v souladu s aktuálním trendy v oblasti parfémů.

Unikátní kvalita a design

Nejsou to jen sofistikované kompozice, ale také elegantní design, který z vůní MILLEFIORI MILANO činí výjimečné předměty, které lidé používají každý den k provonění interiéru svých domovů, kanceláří či aut. Každé místo a každý okamžik můžete prodchnout svou oblíbenou vůní a dodat jim unikátní atmosféru podle své nálady. MILLEFIORI MILANO věnuje nejvyšší pozornost kvalitě a výběru vonných esencí a také designu svých výrobků. S nimi můžete doplnit svůj styl a oslavovat okamžiky každodenní radosti.

Nabídka

Značka MILLEFIORI MILANO nabízí: vonné difuzéry, cenově výhodné náhradní náplně, vůně do auta, vonné svíčky, vůně do zásuvky, ultrazvukové difuzéry, vonné spreje a vonné olejíčky.

Všechna práva vyhrazena © Millefiori.cz 2024